دریافت اپلیکیشن

ووچر پرفکت مانی

قیمت خرید ووچر پرفکت مانی: 48,000

قیمت فروش ووچر پرفکت مانی: 50,500

ووچر پرفکت مانی چیست؟

 

با افزایش خرید پرفکت مانی، فروش پرفکت مانی و استفاده فراوان از این سیستم، خرید ووچر پرفکت مانی و فروش و استفاده از آن هم افزایش یافته است. وچر پرفکت مانی را می‌توان مشابه با یک کارت شارژ و یا هدیه به شمار آورد که کاربران می‌توانند با استفاده از کدهای آن به خدمات مد نظر خود دسترسی داشته باشند و یا خریدهای خود را از یک وب سایت خارجی با خیالی آسوده و در امنیت کافی انجام دهند.

با خرید ووچر پرفکت مانی امکان شارژ حساب پرفکت مانی خود را نیز خواهید داشت. کد وچر به شکل فیزیکی ارائه نشده و برای استفاده از آن نیازی به داشتن حساب پرفکت مانی ندارید. با استفاده از این کد می‌توانید با پرداخت کارمزدهایی بسیار پایین، تراکنش‌های مالی و مد نظر خود را با سرعتی بسیار بالا به سرانجام برسانید.

 

ووچر پرفکت مانی چیست؟

 

در این مقاله به ارائه مطالبی درباره ووچر پرفکت مانی خواهیم پرداخت و برخی از مهم‌ترین ویژگی‌ها و مزایا و نحوه ساخت آن را مرور و بررسی خواهیم کرد. پس اگر شما هم به دنبال خرید و یا فروش ووچر پرفکت مانی هستید با ما همراه باشید.

 

ووچر پرفکت مانی چیست؟

 

همان‌طور که می‌دانید پرفکت مانی به یک سیستم نقل و انتقال بین المللی پول گفته می‌شود که تمامی کاربران کشورهای مختلف از جمله کشورهای تحت تحریم مانند ایرانیان می‌توانند از آن استفاده کرده و با کمک آن به خرید از سایت‌های خارجی و یا نقل و انتقال پول دست بزنند.

در واقع پرفکت مانی را می‌توان نوعی کیف پول الکترونیکی به شمار آورد. در حال حاضر کیف پول‌های الکترونیکی توسط بسیاری از افراد به منظور نقل و انتقال پول و تراکنش‌های اینترنتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. چراکه با کمک آن‌ها امنیت کافی در پرداخت‌ها لحاظ شده و سرعت تراکنش‌ها نیز بالاتر می‌رود و یکی از بهترین این سیستم‌ها، پرفکت مانی است.

یکی از مهمترین امکانات در نظر گرفته شده برای این کیف پول الکترونیکی و سیستم دریافت و پرداخت، وچر پرفکت مانی است که در زبان لاتین به شکل perfect money e_voucher به نمایش در می‌آید و به دلیل اینکه عملیات نقل و انتقال وجه را بسیار ساده ساخته مورد استقبال کاربران قرار گرفته و محبوبیت آن هم فراوان است.

برای نقل و انتقال پول با استفاده از سیستم آنلاین پرفکت مانی می‌توانید از دو روش اصلی کمک بگیرید. یکی از این روش‌ها انتقال حساب به حساب بوده و روش دیگر نقل و انتقال پول از طریق وچر پرفکت مانی است. در حال حاضر روش دوم در میان کاربران محبوب‌تر بوده و از آن استفاده‌های فراوانی به عمل می‌آید.

به طور کلی وچر پرفکت مانی را می‌توان یک کد کد به شمار آورد که شامل یک کد ۱۶ رقمی فعال سازی بوده و یک عدد ۱۰ رقمی را نیز در بر گرفته است. با در دست داشتن این کد دیجیتالی و کد فعال سازی ووچر می‌توانید از اعتبار حساب آن استفاده کرده و خدمات و خریدهای مد نظر خود را انجام دهید.

در واقع استفاده از وچر پرفکت مانی باعث می‌شود تا شما بتوانید به راحتی از فروشگاه‌های اینترنتی خرید کنید و یا پول‌ها و وجوه مد نظر خود را به خارج از کشور انتقال دهید. با کمک این روش امکان سرمایه‌گذاری برای کاربران وجود داشته و خرید و فروش بسیار آسانی را تجربه خواهند کرد.

حتی امکان انتقال وجه بدون داشتن حساب پرفکت مانی نیز برای کاربران وجود دارد. در حال حاضر خرید ووچر پرفکت مانی و استفاده از آن به جای پول نقد در سفرهای خارج از کشور نیز با رواج قابل توجهی روبرو شده و بیش از ۲۰۰ صرافی در نقاط مختلف جهان از این کدها پشتیبانی به عمل می‌آورند. پس نیازی به حمل کردن پول نقد در هنگام مسافرت به ویژه سفرهای خارج از کشور نخواهید داشت.

راحتی استفاده از کد ووچر دیگر ویژگی مثبت و مزیت آن بوده که به افزایش خرید ووچر پرفکت مانی و استفاده از آن کمک رسانده است. از سوی دیگر کاربران پس از ثبت درخواست و به صورت آنی امکان استفاده از آن را دارند و برای خرید آن هم نیاز به صرف هزینه‌های بسیار پایینی است. ووچر پرفکت مانی نیازی به پرداخت کارمزدهای بسیار بالا نداشته و لذا کاربران می‌توانند با کمترین هزینه حساب خود را شارژ نمایند.

پرفکت مانی چیست؟

 

مهمترین مزایای خرید ووچر پرفکت مانی

 

بر اساس آنچه تاکنون گفته شد عدم تاخیر در استفاده، نداشتن تاریخ انقضا و عدم محدودیت در زمان و تاریخ، کارمزدهای بسیار پایین و ….را می‌توان مهمترین مزایای خرید و فروش ووچر پرفکت مانی به شمار آورد.

 

نحوه ساخت کد ووچر پرفکت مانی

 

شما می‌توانید از دو روش برای ساختن کد وچر خود استفاده کنید. اولین راهکار مراجعه به یک صرافی آنلاین است. اگر از این طریق اقدام کنید نیازی به ایجاد حساب کاربری در سایت پرفکت مانی نیز نخواهید داشت. پس تنها کافی است که سفارش خود را در یک صرافی معتبر و شناخته شده به ثبت رسانده و کد وچر خود را دریافت کنید.

اما در روش دوم باید به سایت پرفکت مانی مراجعه کرده و یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید. پس از آن وارد حساب کاربری شده و بر روی گزینه برداشت withdrawal کلیکی انجام دهید تا چند گزینه برای شما به نمایش درآید. از میان این گزینه‌ها باید بر روی e_voucher کلیک کنید تا صفحه جدیدی باز شود.

در انتهای این صفحه یک عبارت purchase a new e_voucher را مشاهده خواهید کرد که باید بر روی آن کلیک کنید تا به صفحه جدیدی وارد شوید. حالا باید حساب پرفکت مانی را انتخاب کرده و مبلغ وچر را نیز مشخص کنید.

در آخرین گام نیز گزینه preview purchase را انتخاب کنید. پیش نمایش خرید را مشاهده کرده و اطلاعات آن را به دقت مورد بررسی قرار دهید. ممکن است در ثبت اطلاعات کد وچر خود اشتباهی انجام داده باشید. در این صورت می‌توانید از گزینه edit purchase کمک گرفته و بر روی آن کلیکی انجام دهید و از طریق آن به ویرایش اطلاعات خود دست بزنید.

اگر هم نیازی به ویرایش اطلاعات ندارید با لمس گزینه purchase e_voucher کد ووچر و کارت مجازی در اختیارتان قرار خواهد گرفت. لازم است به این نکته نیز دقت داشته باشید که در صورت عدم احراز هویت حساب پرفکت مانی چیزی در حدود ۱.۹۹ درصد از تراکنش به عنوان کارمزد دریافت خواهد شد. اما در صورتی که احراز هویت خود را انجام داده باشید این میزان به ۰.۵ درصد خواهد رسید.

ثبت دیدگاه جدید